Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Miehet Futsal Joukkueenjohtaja Kiiliäinen Sanna @: sanna.kiiliainen@hotmail.com
tel:0400 524 617
Miehet Futsal Joukkueenjohtaja Taiponen Mika @: mika.taiponen@tervakoskenpato.fi
tel:+358503091707
Miehet Joukkueenjohtaja Taiponen Mika @: mika.taiponen@tervakoskenpato.fi
tel:+358503091707
P17 Futsal Joukkueenjohtaja Taiponen Mika @: mika.taiponen@tervakoskenpato.fi
tel:+358503091707
Pojat 11 Joukkueenjohtaja Nieminen Tanja @: tanja.nieminen13@hotmail.com
tel:0405753669
Pojat 09-10 Joukkueenjohtaja Passinen Pekka @: pekkap@elisanet.fi
tel:046 624 5772
Tytöt 10-11 Joukkueenjohtaja Pietinen Katja @: Katja.Pietinen@gmail.com
tel:0405097590
Tytöt ja Pojat 14-15 Joukkueenjohtaja Linden Jonna @: Jonna.linden@tervakoskenpato.fi
tel:0400808632
Tytöt ja pojat 16-18 Joukkueenjohtaja Markio Kristian @: kristian.markio@tervakoskenpato.fi
tel:0408092045
KKI miehet Joukkueenjohtaja Tanner Niko @: nikot30@hotmail.com
tel:+358405225097
Jalkapallo
«  Tammikuu   »
Kategoriat