Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Miehet Joukkueenjohtaja Siivonen Reima @: reima.siivonen@elisanet.fi
tel:
Pojat 05 Futsal Joukkueenjohtaja Kivinen Margit @: margit.kivinen@elisanet.fi
tel:0400837731
B-pojat Joukkueenjohtaja Komulainen Terhi @: terhi.komulainen@gmail.com
tel:+358503554987
Pojat 05-06 Joukkueenjohtaja Kivinen Margit @: margit.kivinen@elisanet.fi
tel:0400837731
Pojat 05-06 Joukkueenjohtaja Nieminen Aki @: nieminen.aki@live.fi
tel:040-455 5301
Pojat 09-10 Joukkueenjohtaja Degerth Piia @: piia.degerth@gmail.com
tel:
Tytöt 10-11 Joukkueenjohtaja Pietinen Katja @: Katja.Pietinen@gmail.com
tel:0405097590
B- ja C-tytöt Joukkueenjohtaja Sillanpää Tanja @: tanjasillanpaajojo@gmail.com
tel:0405255997
KKI Miehet Joukkueenjohtaja Leponokka Saku @: saku.leponokka@gmail.com
tel:+358503463203
KKI Miehet Joukkueenjohtaja Vuorinen Marko @: marko.vuorinen@brio.net
tel:0400834020
Jalkapallo
«  Joulukuu   »
Kategoriat