Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Miehet Futsal Joukkueenjohtaja Taiponen Mika @: mika.taiponen@gmail.com
tel:+358503091707
P17 Futsal Joukkueenjohtaja Kivinen Margit @: margit.kivinen@elisanet.fi
tel:0400837731
P17 Futsal Joukkueenjohtaja Taiponen Mika @: mika.taiponen@gmail.com
tel:+358503091707
Pojat 11 Joukkueenjohtaja Nieminen Tanja @: tanja.nieminen13@hotmail.com
tel:0405753669
B-Pojat Joukkueenjohtaja Kanervo Mikko @: mikko.kanervo@vtt.fi
tel:0407073083
B-Pojat Joukkueenjohtaja Kivinen Margit @: margit.kivinen@elisanet.fi
tel:0400837731
Pojat 09-10 Joukkueenjohtaja Passinen Pekka @: pekkap@elisanet.fi
tel:046 624 5772
Tytöt 10-11 Joukkueenjohtaja Pietinen Katja @: Katja.Pietinen@gmail.com
tel:0405097590
B-tytöt Joukkueenjohtaja Sillanpää Tanja @: tanjasillanpaajojo@gmail.com
tel:0405255997
Tytöt ja Pojat 16-17 Joukkueenjohtaja Konttinen Oona @: onsku.k@hotmail.com
tel:
KKI Miehet Joukkueenjohtaja Vuorinen Marko @: marko.vuorinen@brio.net
tel:0400834020
Jalkapallo
«  Tammikuu   »
Kategoriat