Jaoston toimihenkilöt
Jalkapallojaoston pj, Varustevastaava Vainio Maija maija.vainio@tervakoskenpato.fi 0407005951
Varapuheenjohtaja Virta Ville ville.virta@tervakoskenpato.fi
Rahastonhoitaja Huuskonen Mika mhuuskonen@hotmail.com 0503545998
Sihteeri Linden Jonna Jonna.linden@tervakoskenpato.fi 0400808632
Sihteeri Markio Kristian kristian.markio@tervakoskenpato.fi 0408092045
Jaoston jäsen Luukkonen Marie-Elise luukkonen.m.e@gmail.com
Pelaajasiirtoasiat, Kenttä- ja vuorovastaava Taiponen Mika mika.taiponen@tervakoskenpato.fi +358503091707
Urheilutoimenjohtaja Kivistö Veli-Matti veli-matti.kivisto@tervakoskenpato.fi 0407183393
Tapahtumavastaava Hannula Jussi jussi.hannula@tervakoskenpato.fi 0407500304
Lisenssi- ja vakuutusasiat Vehniäinen Virpi virpi.vehniainen@gmail.com 0405150371
Mediavastaava Vainio Sallamaari sallamaari.vainio@tervakoskenpato.fi 0452735680
Jalkapallo
«  Tammikuu   »
Kategoriat